Turkish Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Power

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

13.09.2009 Akşam'a doğru hava durumu!!!

YazarMesaj
Batu__!
CO-Admin
CO-Admin
Batu__!

Doğum tarihi : 03/08/96

13.09.2009 Akşam'a doğru hava durumu!!! Empty
MesajKonu: 13.09.2009 Akşam'a doğru hava durumu!!!   13.09.2009 Akşam'a doğru hava durumu!!! Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 10:44 am

Sevgili üyeler hiçbir yardım almadan illerin genel hava durumuna bakarak Tekirdağ'da sel felaketi çağrısını yapmıştım.Bu çağrıda gerçekleşti.Günün akşama doğru hava durumu ise şöyle:Marmara ve Ege bölgesi'nde yağan yağmurlar etkisini parçalı bulutlu bir havaya bırakması beklenen bir durumdur.Akdeniz Bölgesi'nde ise Antalya ve Mersin(batı bölümü)parçalı bulutlu olmasına rağmen doğu bölümünde Adana,Osmaniye..vs.illerimiz gök gürültülü yer yer sağnak yağış olması beklenmektedir.Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgeleri'mizin geneli parçalı bulutlu yer yer güneşli olması tahmin ediliyor;ancak doğusunda kum fırtınası beklenmektedir.İç Anadolu Bölgesi'nde ise yağmurdan eser kalmamış bir biçimde parçalı bulutlu ve bazı bölgeleri güneşli olması tahmin ediliyor.Karadeniz Bölgesi ise batısı ve doğusunda Şiddetli gök gürültülü sağnak yağış beklenmektedir.Özellikle Zonguldak,Sakarya,Kocaeli'nin bir bölümü,Trabzon,Giresun,Rize'de yağış bekleniyor.Doğu Anadoluya kayan yağmura göre iller ise:Kars ve Erzurum olarak bilinmektedir.

Anlatım:Yararlanılan:www.dmi.gov.tr Anlatım tamamen bana aittir(Batu__!)
Teşekkürlerimi sunarım.

13.09.2009 Akşam'a doğru hava durumu!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 12.09.2009 Ülke Geneli Hava Durumu Bilgileri...
» FİFA 2009 TRAİLER
» FİFA 2009 'A HAS GÖRÜNTÜLER