Turkish Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Power

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FIFA 10 İnceleme - Eray Kıvrak

YazarMesaj
Eray
Admin
Admin
Eray

Doğum tarihi : 24/06/94

FIFA 10 İnceleme - Eray Kıvrak Empty
MesajKonu: FIFA 10 İnceleme - Eray Kıvrak   FIFA 10 İnceleme - Eray Kıvrak Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 12:17 pm

Merhaba Turquaz üyeleri beklenen FIFA 10 çıktı ve sizlerle oynadığım kadarıyla FIFA 10' u anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle ana menüden başlamak istiyorum. Ana menüde koyu bir renk seçilmiş FIFA 09 daki gibi. FIFA 09 da koyu kırmızı bir renkti şimdi ise koyu mavi bir menü karşımıza çıkıyor. Bana göre menüde tek olmayan şey menü gelmeden önce Rooney'nin resminin çıkması.

Oyun Seviyeleri gerçekten çok iyi olmuş Amatör, Semi Pro, World Classın yerlerini başka şeyler almış buda oyuna bir değişiklik katmış.

Gelelim oyuna girişe. Oyuna girerken eski serilerde olmayan birşey göze batıyor. Eski serilerde taktik anlatılıyordu resimlerle. Ancak FIFA 10' nda karşı takımın en tehlikeli oyuncusu ve bu oyuncunun özellikleri gözümüze gözüküyor. Bu bence çok güzel olmuş.

Yükleme tamamlandıktan sonra herzamanki maça giriş gözümüze çarpıyor. Stadyum atmosferi çok güzel olmuş. Takımlar hangi formayı giyerse taraftarlarda o formayı giyiyor. Ancak her zamanki gibi taraftarlar kartontan.

Oyunculara gelelim. Oyuncuların saçları tamamen değişmiş ve gerçekçi bir hava katmış (Xavi' nin saçlarını çok beğendim). Oyuncuların gol sonrası sevinçleride değişmiş. Eski serilerde olduğu gibi gol olduktan yarım saat sonra elini havaya kaldırarak koşmuyor oyuncular değişik değişik sevinmeler yaşıyorlar.

Hakemlere geldiğimizde ise büyük bir değişim göze çarpıyor. Artık yan hakemler topu izlemiyor bayrak kaldırıyorlar. Mikrofonlarda güzel olmuş. Oyuncu değişikliği siırasında hakemin hareketi dikkate çarpıyor.

Kısacası EA Sports bu sene güzel bi oyun çıkartmış. Full oyunu heyecanla bekliyoruz.

Eray Kıvrak...
https://turquaz.forum.st

FIFA 10 İnceleme - Eray Kıvrak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben Eray
» FIFA 10 Sevdiğiniz Yönleri
» FİFA 2010 TANITIM
» FİFA 2009 TRAİLER
» FİFA 2009 'A HAS GÖRÜNTÜLER