Turkish Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Power

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GLASGOW RANGERS'TAN BURSASPOR'A.

YazarMesaj
Yousuf
Yönetici
Yönetici
Yousuf

Doğum tarihi : 29/01/94

GLASGOW RANGERS'TAN BURSASPOR'A. Empty
MesajKonu: GLASGOW RANGERS'TAN BURSASPOR'A.   GLASGOW RANGERS'TAN BURSASPOR'A. Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:36 am

Bursaspor, Transferin Son Gününde İskoçya'nın Glasgow Rangers Takımından İsa Bağcı ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı.

Turkceel Süper Lig'de üst sıralara tırmanma mücardelesi veren Bursaspor, transferin son gününde İskoçya'nın Glasgow Rangers takımından İsa Bağcı ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Bursaspor Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza törenine Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan ile birlikte katılan İsa, Bursaspor'a imza attığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Mesut Mestan, Bursaspor'un geleceğini düşündüklerini belirterek, 19 yaşındaki genç forvet oyuncusunu takıma kazandırmaktan dolayı mutlu olduklarını kaydetti.

Mestan, transfer sezonunun kapanmasına saatler kala, geleceklerini düşünerek A Milli Takım'da oynayabilecek kapasitede olan bir oyuncu transfer ettiklerini belirterek, ''İsa Bağcı'yı 3 yıllığına Bursasporlu yapan imzayı attırıyoruz. İnşallah hem Bursaspor'a hem de Türk futboluna hayırlı olur." dedi. ıÜü

Transferinin birkaç gün içerisinde gerçekleştiğini belirten İsa ise "İsveç Milli Takımı'nda oynarken Glasgow takımı transfer etti. 2 sezon Galsgow'un rezerv takımında forma giydikten sonra Bursaspor'un benimle ilgilendiği haberini aldım. Transferin birkaç gün içerisinde netleşti. İsveç Milli Takımı'nda oynadıktan sonra Türk milli takımının 17-18-19 yaş altı gruplarında da forma giydim. Burada Serdar Aziz ve Sercan Yıldırım ile birlikte kamplarda bulundum. Milli takımlarda 15 maçta 11 golüm var. Bursaspor'un maçlarını televizyondan izledim. Çok ateşli bir taraftara sahibiz. Onların önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum." dedi.

ıÜüİsveç'te yaşayan Türk ailenin çocuğu olan İsa , 30 Mart 1990 tarihinde İsveç'te dünyaya geldi. Forvet mevkiinde oynayan İsa, İsveç Genç Milli Takımı ile 3, Türkiye Genç Milli Takımı'yla da 15 kez Milli formayı giydi. 1.84 cm boyunda olan İsa, birebirde etkili oyunu ile dikkat çekiyor.

GLASGOW RANGERS'TAN BURSASPOR'A.
1 sayfadaki 1 sayfası