Turkish Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Power

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Daum'dan Taraftara Veryansın

YazarMesaj
Yousuf
Yönetici
Yönetici
Yousuf

Doğum tarihi : 29/01/94

Daum'dan Taraftara Veryansın Empty
MesajKonu: Daum'dan Taraftara Veryansın   Daum'dan Taraftara Veryansın Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 4:01 pm

Daum, Fenerbahçe'nin kötü futboluna tepki gösteren taraftara, "O zaman ben de 'taraftar ne zaman 6'da 6 görmüş', onu sormak isterim. Kafamdaki Fenerbahçe'ye daha 2 yıl var" diye konuştu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum'dan çarpıcı sözler. Taraftarın kötü futbola tepki göstermesiyle ilgili yöneltilen bir soruya, "O zaman ben de, 'taraftar ne zaman 6'da 6 görmüş', onu sormak isterim" cevabını veren Alman hoca, özellikle ilk devrede iyi futbol sergilediklerini belirtip, "4-5 pozisyon yakaladık, 1 de gol attık. Twente maçında 1-0 öne geçip kaybetmiştik. Orada ders aldık, bu kez skoru korumayı başardık. Geçen seneye bakarsak sadece 3-4 futbolcu değişti, peki geçen sezonki başlangıç nasıldı? Tablo böyleyse, mutlu olmak, memnun olmak lazım" dedi.

'Keşke oyundan almasaydım!'

Daum, oyundan alınırken tribünlerin tepkisine maruz kalan Kazım'la ilgili olarak, "Ben anlamıyorum. Islık çalacaklarını bilseydim, hiç oyundan almazdım herhalde" ifadesini kullandı. Kafasındaki Fenerbahçe'ye daha 2 yıl olduğunu da söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Lyon'a, Real Madrid'e, Barcelona'ya bakın. Belirli bir süre içinde bir takım ve sistem geliştirdiler. Oyuncu geliştiriyor, iyi transferler yapıyorsunuz, iyi bir takım olmak için tabii ki böyle bir süre lazım"

Daum'dan Taraftara Veryansın
1 sayfadaki 1 sayfası