Turkish Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Power

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rakocevıc ve Nachbar Kontrolden Geçti

YazarMesaj
Yousuf
Yönetici
Yönetici
Yousuf

Doğum tarihi : 29/01/94

Rakocevıc ve Nachbar Kontrolden Geçti Empty
MesajKonu: Rakocevıc ve Nachbar Kontrolden Geçti   Rakocevıc ve Nachbar Kontrolden Geçti Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 2:33 am

Takım menajeri Özgür Alyüz, basın sorumlusu Cenk Araştıran ve kulüp doktoru Operatör Doktor Erşan Ateş ve ile birlikte hastaneye gelen yeni transferler Igor Rakocevic ve Bostjan Nachbar, dahiliye, kardiyoloji, ortopedi, kulak-burun-boğaz ve efor testi bölümlerinde muayene oldu ve tıbbi tahlil analizleri yapıldı.

Bu sezon İspanya'nın Tau Ceramica takımından transfer edilen Igor Rakocevic Efes Pilsen’e transfer olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek: “Efes Pilsen, Avrupa’da hedefleri olan üst düzeyde bir takım. Efes Pilsen’de önemli rol üstlenip Final Four’a yükselmesi için elimden geleni yapacağım. Transferim gündeme geldiğinde Efes Pilsen’in teklifini hiç düşünmeden kabul ettim, ayrıca Drobnjak ile de görüştüm ve bana Avrupa’nın en iyi kulüplerinden birinde forma giyeceğimi söyledi.” şeklinde konuştu.

Bir diğer yeni transfer Bostjan Nachbar ise Efes Pilsen’i çok iyi tanıdığını ifade ederken: “Efes Pilsen’in benimle ilgilendiğini duyduğumda çok mutlu oldum. Teklif aşamasına gelince de hemen teklifi kabul ettim çünkü Efes Pilsen başarılı olmak için tüm imkanlara sahip olan bir kulüp. Avrupa’da 15-16 takım Final Four’a yükselebilecek seviyede ama Efes Pilsen bu takımların başında geliyor. Öncelikli hedefim takımımın Türkiye Ligi şampiyonu ünvanını koruması ve Avrupa’da Final Four’a yükselmesi...” şeklinde görüşlerini belirtti.

Bu sezon İspanya'nın Tau Ceramica takımından 3 yıllığına transfer edilen Igor Rakocevic, oyun kurucu olarak görev yapıyor. 31 yaşında ve 1,91 santimetre boyundaki Sırp oyuncu Türkiye'de ilk kez forma giyecek.

Rusya'nın Dinamo Moskova takımından 1 artı 1 yıllığına anlaşmaya varılan 2,06 santimetre boyundaki Sloven Bostjan Nachbar ise biri geçtiğimiz yıl olmak üzere iki kez Avrupa Ligi'nde sayı kralı oldu.

Rakocevıc ve Nachbar Kontrolden Geçti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lynn Greer sağlık kontrolünden geçti