Turkish Power
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish Power

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Darbe de Cisse'den

YazarMesaj
Yousuf
Yönetici
Yönetici
Yousuf

Doğum tarihi : 29/01/94

Bir Darbe de Cisse'den Empty
MesajKonu: Bir Darbe de Cisse'den   Bir Darbe de Cisse'den Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:22 am

Fransız oyuncu Cisse, Beşiktaş'a "380 bin euroluk alacağımı 10 gün içerisinde vermezseniz FIFA'ya giderim" ihtarı gönderdi.

Beşiktaş'ın sözleşmesini uzatmadığı için Fransa'nın Marsilya Kulübü'ne transfer olan Cisse, geçen yıldan kalma alacaklarının 10 gün içerisinde verilmemesi halinde FIFA'ya gideceğini kulübe bildirdi.

Menajeri Bruno Stal aracılığıyla siyah-beyazlı kulübe ihtar yazısı gönderen Cisse, "Geçen yıldan kalma alacaklarım var. 380 bin euro 10 gün içinde ödenmezse FIFA'ya gitmeyi düşünüyorum. Böyle olmasını istemem ama ben profesyonelim. Sonuçta güzel günlerim geçtiği Beşiktaş ile sorunlu olmak istemem. Bu parayı taksitle de ödeyebilirsiniz" ifadelerini kullandı.

ŞAŞIRTAN YANIT GELDİ

Gazete Habertürk'ün haberine göre; ekonomik anlamda sıkıntılı günler geçiren ancak Şampiyonlar Ligi geliriyle biraz olsun rahatlayan siyah-beyazlı yönetim de Cisse'nin ihtarına karşılık "150 bin dolar tutan şampiyonluk primlerini verelim sonra da alacağını öderiz" ricasında bulundu.

Ancak Fransız oyuncunun "Prim istemiyorum. Bu sizde kalabilir. Benim önceliğim transfer taksidi. Lütfen onun bir an önce hesabıma yatırılmasını talep ediyorum" dediği belirtildi. Beşiktaş yönetiminin bu hafta içinde Cisse'nin 380 bin euroluk alacağıyla ilgili sorunu taksitlendirerek çözeceği öğrenildi.

Bir Darbe de Cisse'den
1 sayfadaki 1 sayfası